Агент против лизгање

Ние често ги подобриме нашите производи, како што секој технологија промени во брзо развивање на индустријата. Ние се обидуваме секој начини да бидете сигурни дека нашиот производ на Агент против лизгање ќе ги задоволи барањата на нашите клиенти. ние сме среќни да понуди подетални информации на повеќе модели за вашата препорака. Ве молиме контактирајте не сега.
Во меѓувреме, ние исто така, сакаат да придонесат за популаризација на модерен

Агент против лизгање

со нашите совршен производ функции, човечки дизајн, напредни технологии и научни управување. Ние со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас.
  • Агент против лизгање - CL-209
Агент против лизгање
модел - CL-209
Анти-агент за лизгање
CL-209
1.Природа:
Изглед:бела паста
PH вредност:6-7
Растворливост:лесно растворлив во вода

2.Главна цел:
Овој производ има одлична адхезија на пластични материјали,ја олеснува обработката на површината за да се постигне анти-ефект на лизгање,и има одлична отпорност на пожолтување и отпорност на стареење.

3.Употреба:
Спреј,печати,или премачкајте директно на површината за да се спречи лизгање.

4.Пакување:
50 кг/буре
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
CL-209
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Агент против лизгање, треба да знаете за највисок квалитет на Агент против лизгање производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-506
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Агент против лизгање, треба да знаете за највисок квалитет на Агент против лизгање производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-601
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Агент против лизгање, треба да знаете за највисок квалитет на Агент против лизгање производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-230
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Агент против лизгање, треба да знаете за највисок квалитет на Агент против лизгање производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-602
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings