Хемикалија против лизгање

CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Хемикалија против лизгање. Произведени користејќи високо квалитетни суровини нашите производи многу сигурен и издржлив и caters за широк спектар на барање различни купувачи. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.
Ние ќе ви обезбедиме најдобар квалитет

Хемикалија против лизгање

и убаво услуги за сите клиенти, ние искрено се надеваме дека можеме да прават бизнис со клиенти во светот!
  • Хемикалија против лизгање - CL-209
Хемикалија против лизгање
модел - CL-209
Анти-агент за лизгање
CL-209
1.Природа:
Изглед:бела паста
PH вредност:6-7
Растворливост:лесно растворлив во вода

2.Употреба:
Спреј,печати,или премачкајте директно на површината за да се спречи лизгање.

3.Карактеристики:
  • Неговиот степен на пожолтување е низок за време на обработката.
  • Во споредба со општите анти-агенси за лизгање,најмалку е лепливо.
  • Овој агенс има карактеристики за перење.
  • По обработката,тоа има мал ефект врз чувството.
4.Пакување:
50 кг/буре
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
CL-209
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хемикалија против лизгање, треба да знаете за највисок квалитет на Хемикалија против лизгање производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-506
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хемикалија против лизгање, треба да знаете за највисок квалитет на Хемикалија против лизгање производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-601
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хемикалија против лизгање, треба да знаете за највисок квалитет на Хемикалија против лизгање производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-500
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хемикалија против лизгање, треба да знаете за највисок квалитет на Хемикалија против лизгање производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-230
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хемикалија против лизгање, треба да знаете за највисок квалитет на Хемикалија против лизгање производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-503
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хемикалија против лизгање, треба да знаете за највисок квалитет на Хемикалија против лизгање производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-602
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings