Подобрувач на ткаенини

Ние сме професионални Taiwan-Базирана компанија која се занимава во Производителот, извозникот и снабдувач Подобрувач на ткаенини со широк спектар. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ако сте заинтересирани во сите стилови, Ве молиме слободно да контактирајте не.
Нашите главни производи се

Подобрувач на ткаенини

. Да се ​​почитуваат "добра волја" принципот на услугата, "заедничка корист" принципот на соработка, строго се провери квалитетот, се придржуваат до "норми" на корпоративно размислување, ние се надеваме да имаат искрена соработка со пријатели од сите сфери на животот и да си одат рака под рака .
  • Подобрувач на ткаенини - CL-601
Подобрувач на ткаенини
модел - CL-601
Агент за превенција на сплит од предиво
CL-601
1.Природа:
Изглед:про transparentирна течност
Јонијалност:не-јонски
PH вредност:6.7~7.3
Состојки:Силикатен колоиден раствор

2.Карактеристики:
  • Овој производ овозможува посебно чувство,и дозата може да се прилагоди според потребите за да се направи ткаенината да ги исполнува потребните стандарди.
3.Употреба:
Дозата е 2.5~5%според категоријата.
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
CL-601
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Подобрувач на ткаенини, треба да знаете за највисок квалитет на Подобрувач на ткаенини производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-209
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Подобрувач на ткаенини, треба да знаете за највисок квалитет на Подобрувач на ткаенини производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-506
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Подобрувач на ткаенини, треба да знаете за највисок квалитет на Подобрувач на ткаенини производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-500
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Подобрувач на ткаенини, треба да знаете за највисок квалитет на Подобрувач на ткаенини производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-230
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Подобрувач на ткаенини, треба да знаете за највисок квалитет на Подобрувач на ткаенини производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-503
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Подобрувач на ткаенини, треба да знаете за највисок квалитет на Подобрувач на ткаенини производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-602
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings