Хидрофилно омекнувач

Ние сме една од водечките производители, добавувачи и извозници на широк спектар на Хидрофилно омекнувач. Ние, исто така сме компанија посветена на производство и снабдување на производите од Taiwan. Ние лесно може да ги исполни вашите барања за нашите производи. Што повеќе, ние исто така се обврзуваат проекти за дизајни направени, како на клиентите барања.
Нашите

Хидрофилно омекнувач

имаат висок квалитет и конкурентна цена, нашата компанија има брза испорака и ефикасна услуга. Откако ќе започнете бизнис со нас, вие никогаш не ќе бидат разочарани со нашата голема услуга и поддршка.
  • Хидрофилно омекнувач - CL-503
Хидрофилно омекнувач
модел - CL-503
Хидрофилен омекнувач
CL-503
1.Природа:
Изглед:беж
PH вредност:неутрален
Јонијалност:слаб катјонски
Растворливост:растворлив во вода
Состојки:модифицирана аминокиселина

2.Главна цел:
Овој агент(CL-503)е погоден за омекнување на памукот и неговите мешани ткаенини.

3.Употреба:
Односот на дозата зависи од потребниот стандард.
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
CL-503
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хидрофилно омекнувач, треба да знаете за највисок квалитет на Хидрофилно омекнувач производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-509
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хидрофилно омекнувач, треба да знаете за највисок квалитет на Хидрофилно омекнувач производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-500
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings