Агент за измазнување на силикон

CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD. е моден производителот, како и извозник на големо, со нашата сопствена фабрика се наоѓа во Taiwan Агент за измазнување на силикон. Со кои се промовира нашите производи на Северна и Јужна Америка, Европа, Африка, Средниот Исток, Југоисточна Азија. До сега, имаме поголеми СТОКИ вкупно повеќе од 100 стилови, ако имате било какви условот ве молиме контактирајте не на. Очекувам да се изгради трговски односи со вас.
Нашите

Агент за измазнување на силикон

се добро продажба со силна техничка strengh, атрактивен appreance, таписерии изработка, убава звук и стабилен квалитет. Ние можеме да добиете долга и стабилна врска со вас.
  • Агент за измазнување на силикон - CL-509
Агент за измазнување на силикон
модел - CL-509
Средство за измазнување на силикон
CL-509
1.Природа:
Изглед:млечно бела течност
PH вредност:5.5~6.5
Јонијалност:слаб катјонски
Состојки:Специјален сурфактант
Растворливост:лесно растворлив во вода

2.Употреба:
Односот на дозата зависи од потребниот стандард.
Општа доза 1~3(о.w.ѓ)
Сува 90~100℃
Лекување 160℃
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
CL-509
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Агент за измазнување на силикон, треба да знаете за највисок квалитет на Агент за измазнување на силикон производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-500
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
CHERNG LONG ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Агент за измазнување на силикон, треба да знаете за највисок квалитет на Агент за измазнување на силикон производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
CL-503
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings